Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Dbam o zdrowie > DOMOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO GRYPIE

DOMOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO GRYPIE

Co prawda mamy teraz wiosnę i o wszelkich chorobach staramy sę raczej nie myśleć, jednak nie da się ukryć , że prędzej czy później dopadnie nas jakaś grypka. DOMOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO GRYPIE Jeżeli nie nas to kogoś z anszych bliskich. Wtedy zwykle wybieramy się do lekarza on przepisuje nam odpowiednie leki i za kilka di czujemy się lepiej. Czasem jednak sami musimy walczyć z grypą. Bo albo jesteśmy na wyjeździe albo nie możemy pozwolić sobie na wolny dzień. Nie jest to rozsądne ani dobre dla naszego organizmu. Jednak jak już tak naprawdę musimy zrobić pamiętajmy, że jest kilka domowych sposobów na grypę które szybko postawią nas w stan gotowości. Jednak jak już zrobimy co zrobić musimy wybierzmy się szybko do najbliższego lekarza po solidną poradę.

Większość z nas na pierwszy rzut lekarstw domowej roboty rzuci czosnek. Jak wiadomo ma on doskonałe właściwości lecznicze i pomaga organizmowi stanąc na nogi. DOMOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO GRYPIE Jednak ma wadę. Bardzo obciąża wątrobę i przez to może wyrządzić wiele szkód. Dlatego zamiast faszerować się czosnkiem warto zamiast tego kupić leki dostępne bez recepty, które zatuszują objawy grypy.

Na gardło warto wypić roztopione masełko albo surowe jajko. Te składniki łagodzą ból i pozwalają zwalczyć kaszel. Jajo dodatkowo chroni struny głosowe więc dzięki niemu będziemy mogli spokojnie mówić.

Syrop z cebuli i nacieranie się spirytusem. Wygrzewa organizm i pozwala podleczyć się przez noc. Co więcej syrop z cebuli dostarcza Witami i zwalcza bakterie.

Mimo dobrych skutków takiego leczenia zaleca się normalne leczenie. DOMOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO GRYPIE Głównie dlatego, że jest szybsze i skuteczniejsze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.