Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Dieta jednoskładnikowa > Odchudzające jabłka

Odchudzające jabłka

Jabłka znane są ze swojej odchudzającej i zdrowotnej mocy. Odchudzające jabłka Mogą również dobrze oczyścić organizm. Decydując się na wybranie właśnie takiej diety, trzeba pamiętać, że nie może być stosowana więcej niż dwa dni. Możliwe jest również skorzystanie z niej w dwóch wariantach.
Pierwszy to jabłka i sok. W ciągu jednego dnia należy jeść tylko i wyłącznie jabłka oraz pić na przemian sok i wodę mineralną, niegazowaną. Odchudzające jabłka Pomaga to skutecznie pozbyć się przynajmniej części toksyn, a jednocześnie nie dostarczyć ciału dużą dawkę witaminy C, która może przydać się jako wsparcie odporności i urody.
Drugi sposób na dietę jabłkową to sok jabłkowy, jabłka, jak również inne, chude i lekkie elementy. Poza jabłkami, które można jeść bez ograniczeń, jak również poza sokiem i minimum 1,5 litrem wody należy jeść warzywa oraz chude produkty. Na śniadanie można zjeść z powodzeniem chrupkie pieczywo, kawałek sera i jabłko. Na podwieczorek samo jabłko, na obiad ryż z warzywami na parze i znowu jabłko, a na kolację surówkę z dodatkiem jabłka. Odchudzające jabłka Dzięki temu jabłko będzie cały czas w jadłospisie, lecz dzień nie będzie monotonny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.