Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Fitness > Piłka do ćwiczeń

Piłka do ćwiczeń

Nie każdy ma ochotę ćwiczyć na siłowni, niektórych krępują ćwiczenia zbiorowe, w dużej grupie osób, jednak nie jest to przeszkoda. Piłka do ćwiczeń Można zakupić piłkę do ćwiczeń i ruszać się w domu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ćwiczyć bez niej, jednak nie trzeba ukrywać, z piłką jest to przyjemniejsze i bardziej urozmaicone. Można na niej ćwiczyć dowolne partie ciała. Ręce, nogi, plecy, biodra, brzuch, wszystko to może być rozruszane piłką. Można siedzieć na nie prosto, w czasie wykonywania czynności przy plecach i dzięki temu ćwiczyć prawidłową postawę. Piłka do ćwiczeń Jednak najlepiej sprawdzić proponowane ćwiczenia w Internecie. Jest ich wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza że przy piłce można wykonywać ćwiczenia na leżąco i na stojąco.
Bardzo dobrze sprawdzają się brzuszki wykonywane na piłce. Mięśnie napinają się lepiej i wystarczy znacznie mniej ćwiczeń, niż przy normalnych brzuszkach, żeby osiągnąć dobry efekt.
Piłka jest polecana również kobietom, które niedawno urodziły dziecko i chcą zrzucić zbędne kilogramy. Piłka do ćwiczeń Liczne ćwiczenia można wykonywać na niej razem z maluchem. Źródło: http://hotel-daniel.pl/

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.