Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Dieta Pani Ani > REGULARNE POSIŁKI

REGULARNE POSIŁKI

Wielu zapewne chciałoby znać sekret, który pomoże utrzymać zdrowie naszego układu pokarmowego, przy jednoczesnym zatrzymaniu pięknej i zdrowej sylwetki, bez zbędnych kilogramów i nadmiarów ciała. REGULARNE POSIŁKI Metoda na to jest bardzo prosta i niezbyt skomplikowana jeśli chodzi o zastosowanie. Wszystko bowiem ogranicza się do jednej, maleńkiej zasady, która zawiera się w dwóch słowach: regularne posiłki.

Choć zdawać by się mogło, że taki szczegół dotyczący naszego codziennego odżywiania nie powinien wpływać na nasz wygląd czy stan żołądka, to jednak odgrywa niesamowicie znaczącą rolę. Wszystko za sprawą idealnego wręcz zaprogramowania naszej przemiany materii, która domaga się od nas, byśmy odżywiali się w miarę regularnie. REGULARNE POSIŁKI Warto więc zastanowić się na czym opiera się regularne spożywanie posiłków i jak dopilnować, aby towarzyszyło nam ono każdego dnia.

Przede wszystkim należy wszystko dobrze zaplanować. Regularne odżywianie to nic innego, jak kontrolowanie czasu spożywania śniadania, obiadu czy kolacji, a ponadto jeszcze dwóch innych posiłków. Jeśli komuś wydaje się to być dużo – nic bardziej mylnego! Grunt to jeść niewielkie śniadania, niewielki obiad i niewielką kolację, która uzupełnia się np. lunchem czy podwieczorkiem. Taki rozkład spożywania posiłków, na pewno okaże się zbawczy dla naszego żołądka, który będzie uwielbiał nas za to, że dostarczamy my wszystkie potrzebne do funkcjonowania składniki w rozsądnej częstotliwości i ilości. REGULARNE POSIŁKI Bowiem jeśli zjemy za duży obiad, to na pewno nie będzie to przyjemna praca naszego układu trawiennego, dlatego najlepiej jest dawkować pożywienie spożywane dziennie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.