Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Ruch i ćwiczenia fizyczne > SPOSÓB NA PŁASKI BRZUSZEK

SPOSÓB NA PŁASKI BRZUSZEK

Nie ma cudów trzeba ćwiczyć. SPOSÓB NA PŁASKI BRZUSZEK Taki oto jest sposób na dziewięćdziesiąt dziewięć procent różnego typu nadwag i nadmiarów tłuszczu. Wielu z was się zapewne przerazi jednak nie ma żadnej innej siły na to. Chyba że dacie się pokroić i odessać część tkanki tłuszczowej, ale uwierzcie nie chcecie się potem widzieć. Nadmiar skóry na nienaturalnie płaskim brzuchu. Jeszcze raz powtórzę. Ćwiczyć a nie pod skalpel się pchać!

Ćwiczenia na płaski brzuch są proste niczym budowa nieskomplikowanego cepa. Potrzebujemy karimaty, lub koca lub miękkiego dywanu, oraz miejsca gdzie będziemy mogli oprzeć stopy. Teraz zabierzmy się za brzuszki. Róbmy je do momentu aż ból i brak sił nam to uniemożliwi. SPOSÓB NA PŁASKI BRZUSZEK To będzie nas wyznacznik. Będziemy  powtarzać połowę naszego maksimum, czyli np. dziesięć jeżeli maksymalnie się nam udało zrobić dwadzieścia. Powtórzenia róbmy w seriach a pomiędzy nimi umieszczajmy kilkuminutowe przerwy. Po kilku tygodniach takich ćwiczeń efekt będzie oszałamiający. Co jakiś czas sprawdźmy czy przypadkiem nie możemy zrobić więcej takich brzuszków. Wtedy zwiększmy też ilość powtórzeń w serii.

W zrobieniu płaskiego brzucha nie pomogą nam cudowne masażery, pasy czy okłady. Do tego potrzebny jest wysiłek a nie tylko ubijanie tłuszczu. To tak jakby zamieść brud pod dywan. Niby go już nie widać, ale niewiele trzeba żeby znów się rozpanoszył po pokoju. Dlatego musimy się pilnować. SPOSÓB NA PŁASKI BRZUSZEK Nie mówię nawet o diecie tylko o samych ćwiczeniach. One wystarczą chyba, że zaczniemy jeść o wiele więcej niż wcześniej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.