Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Dbam o zdrowie > SPOSOBY NA PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM

SPOSOBY NA PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM

Nasza dieta pozostawia wiele do życzenia. SPOSOBY NA PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM Jemy w pośpiechu czasem było co i byle gdzie. Nie liczymy się z naszym układem trawiennym. To sprawia, że coraz częściej mamy problemy z żołądkiem. Czasem przez takie problemy marnujemy urlop czy zawalamy ważne spotkanie w pracy. Jak więc przeciwdziałać takim problemom żołądkowym? Sposobów jest wiele. Możemy starać się walczyć tradycyjnie, albo rzucić do walki nowe leki. Wszystko zależy od tego co preferujemy.

Czasem na trawienie wystarczy soda oczyszczona i rozcieńczony ocet. Ten sposób pamięta każdy bo nasze mamy i babcie nie raz nasz faszerowały tym białym proszkiem. Dzięki musującym właściwością sody pobudza ona żołądek do pracy oczyszcza go i pozwala przetrawić uciążliwy pokarm. Tak samo ocet. SPOSOBY NA PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM Dzięki właściwością kwasowym pomaga trawić.

Pamiętamy krople żołądkowe? Oczywiście. Paskudny smak. Kolor i zapach też wiele pozostawiają do życzenia. Jednak ich właściwości to istny cud. Pomagały mi zawsze. Nie wiem czy to ze strachu przed kolejną dawką czy z powodu ich właściwości. Ale nie zawiodły mnie nigdy.

Pozostały jeszcze środki dostępne w aptece. Węgiel na trawienie czy różne substancje rozpuszczane w wodzie. Jedne są lepsze inne gorsze. Jedne powodują zgagę inne jakby trochę mniej. Są jednak szybkie w działaniu i stosunkowo tanie. Warto w nie więc zainwestować i mieć kilka pod ręką.

Większość tych preparatów można stosować zamiennie i łączyć je ze sobą. Zanim jednak podejmiemy leczenie na własną rękę przeczytajmy ulotkę. SPOSOBY NA PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM Dla własnego dobra.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.