Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Zdrowy tryb życia > Zdrowy tryb życia – kilka zasad

Zdrowy tryb życia – kilka zasad

Bardzo często zdarza się, że postanawiamy wprowadzić pozytywne zmiany w naszym życiu, ale niestety bardzo szybko łamiemy reguły, które sobie narzucamy. Zdrowy tryb życia – kilka zasad Jak wytrwać i zacząć naprawdę prowadzić zdrowszy tryb życia?

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o systematyczności. Ważne jest systematyczne spożywanie posiłków – zawsze o tych samych porach z zachowanie niezbyt dużych przerw. Równie istotna jest systematyczna aktywność fizyczna, najlepiej powtarzana codziennie lub kilka razy w tygodniu. Po drugie powinniśmy dbać o urozmaicenie naszego trybu życia. Zdrowy tryb życia – kilka zasad Racjonalna dieta nie musi być wcale nudna. Warto zatroszczyć się  o to, żeby występowały w niej różne produkty, a potrawy były smaczne. Także ćwiczenia powinny być w miarę naszych możliwości urozmaicone i przyjemne dla nas.

Oczywiście bardzo ważna jest także nasza motywacja. Zdrowy tryb życia – kilka zasad Bez pozytywnego nastawienia, wiary w sukces i przekonania, że robimy coś dobrego dla siebie, trudno będzie nam uzyskać pozytywne wyniki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.