Jesteś tutaj: zdrowytryb.pl > Dbam o zdrowie > ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRĄ KRZEPĘ

ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRĄ KRZEPĘ

Dość na razie z wiosną. Wszyscy widzą jak jest pięknie. ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRĄ KRZEPĘ Wróćmy się może o kilka miesięcy w czasie. Powiedzmy do późnego listopada, albo początków grudnia. Czy wtedy ktoś z was martwił się o to, żeby przetrwać zimę z pełnią sił? Chyba niewielu z nas tak o tym myślało. Jest to jedna bardzo ważna sprawa, bo łatwiej jest coś zrobić przez kilka leniwych miesięcy niż w nawet najbardziej aktywne dwa tygodnie. Jak więc dbać o krzepę i siłę podczas zimnych miesięcy? Odpowiedź na to ciekawe pytanie postaramy zamieścić się w tekście poniżej.
Zima to czas odpoczynku. Dzień jest krótki, święta i ferie rozleniwiają dodatkowo. A podczas długich zimowych wieczorów wolimy posiedzieć przy książce z filiżanką kawy. Jednak jak wyżej jest napisane. ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRĄ KRZEPĘ Wystarczy minimum aktywności żeby efekt za kilka miesięcy był doskonały.
Zróbmy kilka ćwiczeń rano. Tak na pobudzenie. Nie dajmy się mrokowi za oknem i rozpocznijmy dzień z dużą dawką energii. Wystarczy kilka przysiadów. Kilkanaście skłonów parę brzuszków. I tak przez 4 miesiące. Sto dwadzieścia dni lekkich ćwiczeń da nam około tysiąca powtórzeń skłonu czy przysiadu. Podczas dwóch tygodni ciężko by było o taką intensywność.
Jak mamy chęci to idźmy na siłownię. Choć to pewnie będzie ciężkie zadanie bo brak słońca zimą odbiją się na naszym samopoczuciu bardzo negatywnie i nie mamy chęci na duży wysiłek podczas tych miesięcy.
Zawsze możemy pojechać na aktywne ferie. To chyba dobry powód by w końcu się poruszać. Narty albo deska. Może wycieczka po zaśnieżonych stokach. Ciekawie wyglądają mazury zimą. Wtedy jest tam pusto i można spokojnie podziwiać naturę. ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRĄ KRZEPĘ Sposobów jest wiele. Wybór będzie należeć do nas.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.